Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Апеляційний суд підтвердив, що "Укртелеком" повинні повернути до державної власності

Апеляційний суд підтвердив, що "Укртелеком" повинні повернути до державної власності

Компанія планує подавати касаційну скаргу.

Сьогодні, 12 грудня, Київський апеляційний господарський суд Києва підтвердив, що "Укртелеком" потрібно повернути до державної власності. Компанія нині входить до бізнесової структури мільярдера Ріната Ахметова.

Таким чином апеляційний суд підтвердив рішення суду нижчої інстанції про розірвання укладеного в березні 2011 року за підсумками приватизаційного конкурсу договору купівлі-продажу 92,7% "Укртелекому". Позов до суду подав Фонд державного майна. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

"ЕСУ категорично не згодна з рішенням апеляційного суду, і будемо використовувати всі процесуальні можливості, у тому числі - подачу касаційної скарги", - повідомили в компанії ЕСУ, якій підпорядкований "Укртелеком".

Також там запевнили, що оператор зв'язку "Укртелеком" продовжує працювати в звичайному режимі.

Відео Чому Інтерпол вважає скандальну приватизацію "Укртелекому" найбільшим злочином Януковича

Нагадаємо, Фонд держмайна подав позов до суду в травні цього року, вимагаючи розірвати договір з "ЕСУ" та стягнути 2,17 млрд грн пені. Третьою особою в справі було притягнуто державний "Ощадбанк", у заставі у якого перебуває зазначений пакет акцій "Укртелекому".

Фонд держмайна України за підсумками оголошеного восени 2010 року конкурсу на початку 2011-го продав 92,79% акцій "Укртелекому" українській "дочці" австрійської EPIC - ТОВ "ЕСУ" - за 10 млрд 575,1 млн грн. Група "СКМ" українського бізнесмена Ріната Ахметова придбала "ЕСУ" 2013-го року.

Згідно з даними в системі розкриття інформації НКЦБФР, ТОВ "ЕСУ" в першому півріччі 2017 року скоротило чистий збиток у 8,9 раза порівняно з аналогічним періодом 2016 року - до 72 млн грн, непокритий збиток до кінця червня сягнув 6 млрд 834,3 млн грн, а виручка була відсутня. Основним активом підприємства є довгострокові фінансові інвестиції - акції "Укртелекому", вартість яких у балансі оцінена в 10 млрд 799,3 млн грн, згідно з договором купівлі-продажу від 2011 року.

"Укртелеком" в першому півріччі 2017 року отримав чистий прибуток 355,3 млн грн, що майже вдвічі перевищує показник за аналогічний період 2016-го. Чистий дохід компанії за звітний період зменшився на 1,5% - до 3,154 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що "Укртелеком" змусили сплатити до держбюджету понад мільйон гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції