Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Апеляційний суд заблокував виведення зі збанкрутілого "Дельта Банку" активів на 418 мільйонів гривень

Банк ліквідували три роки тому.

Апеляційний суд Києва скасував рішення Печерського суду Києва, яким дозволялося вивести зі збанкрутілого кілька років тому "Дельта Банку" активів на 418 млн грн.

Печерський суд рішення ухвалив ще торік 27 березня. Апеляцію подали уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ "Дельта Банк" та Національний банк України.

"Суд першої інстанції визнав недійсним договір іпотеки між ПАТ "Дельта Банк" та ТОВ "Кавицький", скасував записи про іпотеку та обтяження у Державному реєстрі прав на нерухоме майно. Окрім цього, визнав недійсними вісім кредитних договорів між банком та низкою пов’язаних з вказаною фірмою позичальників, у забезпечення яких було передано комерційну нерухомість у центрі Києва загальною площею майже 2 тис. кв. м і земельні ділянки (1,1682 га) на фасадній стороні Новообухівської траси. Зазначене вище рішення перешкоджало продавати вказані активи. Виручені за них кошти повинні піти на задоволення вимог кредиторів "Дельта Банку"", - пояснили у ФГВФО.

Раніше повідомлялося, що одного з топ-менеджерів збанкрутілого "Дельта Банку" підозрюють у розтраті 1,1 млрд грн

Нацбанк ухвалив постанову про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "Дельта Банк" 2 жовтня 2015 року.

ВідеоЛуценко звинуватив керівників "Дельта Банку" у розкраданні двох мільярдів коштів вкладників

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції