Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Апеляційний суд залишив “Укртелеком” у власності Ахметова - ЗМІ

Суди тривали з 2017 року.

Апеляційний суд відмовив Фонду держмайна повернути у державну власність “Укртелеком”, який приватизував український бізнесмен Рінат Ахметов. Про це стало відомо 22 березня, повідомляє видання Finbalance.

26 лютого Північний апеляційний господарський суд відмовився задовольнити апеляційну скаргу Фонду держмайна та залишив без змін рішення Госпсуду м. Києва від 07.11.2018 (у справі №910/7708/17), яким Фонду держмайна було відмовлено в задоволенні позову до ТОВ “ЕСУ” (кінцевий бенефіціар - Рінат Ахметов) про розірвання договору купівлі-продажу 92,79% акцій “Укртелекома” та стягнення 81,9 млн дол пені (за прострочення виконання зобов`язання із внесення інвестицій)”.

Фонд держмайна вважає, що ТОВ "ЕСУ" неналежним чином виконує зобов`язання, взяті під час приватизації “Укртелекома” в 2011 році: компанія не внесла інвестицій у визначеному розмірі, не створила та не передала у держвласність телекомунікаційну мережу спецпризначення.

Нагадаємо, Фонд держмайна подав позов до суду в травні 2017 року, вимагаючи розірвати договір з "ЕСУ" та стягнути 2,17 млрд грн пені. Третьою особою в справі було притягнуто державний "Ощадбанк", у заставі у якого перебуває зазначений пакет акцій "Укртелекому".

Фонд держмайна України за підсумками оголошеного восени 2010 року конкурсу на початку 2011-го продав 92,79% акцій "Укртелекому" українській "дочці" австрійської EPIC - ТОВ "ЕСУ" - за 10 млрд 575,1 млн грн. Група "СКМ" українського бізнесмена Ріната Ахметова придбала "ЕСУ" 2013-го року.

19 жовтня 2017 року Господарський суд Києва забрав у компанії Ахметова пакет акцій "Укртелекому" і повернув до держвласності. У грудні Апеляційний суд підтвердив, що "Укртелеком" повинні повернути до державної власності.

Натомість у липні 2018 року Верховний суд України задовольнив касаційну скаргу компанії "ЕСУ" на рішення судів про розірвання договору і повернув справу на повторний розгляд до суду першої інстанції.

21 листопада 2018 року Господарський суд міста Києва відмовився задовольнити позов Фонду державного майна до компанії "ЄСУ" щодо повернення "Укртелекому" до державної власності.

ВідеоЛьовочкін та Ахметов ймовірно отримували від Манафорта соціологію під час виборів в США - CNN

Телеканал CNN повідомив, що народний депутат України Сергій Льовочкін та бізнесмен Рінат Ахметов імовірно отримували від Пола Манафорта соціологію під час американських виборів. Нагадаю, Манафорт керував виборчим штабом Дональда Трампа, а наразі є підсудним. 

Льовочкін та Ахметов ймовірно отримували від Манафорта соціологію під час виборів в США - CNN

Залиште свій коментар

Вибір редакції