Arcelor Mittal збільшить потужності в Україні

Концерн ArcelorMittal має намір розширити своє виробництво в Україні, де він володіє комбінатом "Міттал стіл-Кривий Ріг”.

"Криворіжсталь"
Архів
Виробництво на "Криворіжсталі" за 5 років може зрости майже вдвічі.
Найбільший у світі сталеливарний концерн ArcelorMittal має намір розширити своє виробництво в Україні, де він володіє комбінатом "Міттал стіл-Кривий Ріг”. Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на виконавчого віце-президента ArcelorMittal, відповідального за Європу, Мішеля Вюрта. 

За словами віце-президента компанії, щодо України в ArcelorMittal є дві ініціативи. По-перше, це модернізація наявних потужностей, що потребують оновлення. Зокрема це стосується приведення їх у відповідність до екологічних стандартів. По-друге, керівництво компанії нині розробляє план щодо збільшення виробництва від 7, 5 мільйонів до 12 мільйонів тонн на рік. Таких показників ArcelorMittal хотів би досягти до 2012 року. Водночас Мішель Вюрт наголосив, що його компанія очікує підтримки своїх планів від української влади та нового уряду. “Ми гадаємо, ще це хороша новина для країни, оскільки її економіка швидше зростатиме, ми зможемо збільшити річний прибуток держави. Це все є позитивними моментами”, - сказав Вюрт. Водночас, якщо керівництво України не зможе гарантувати позитивну та конструктивну співпрацю, подальший розвиток буде проблематичним, наголосив виконавчий віце-президент ArcelorMittal.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: