ArcelorMittal купив ще один завод в Україні

Компанія ArcelorMittal купила Бериславський завод будівельних матеріалів, який забезпечуватиме постачання вапняку для ВАТ "АрселорМіттал Кривий ріг". Сума угоди не розголошується.

Найбільший світовий виробник сталі ArcelorMittal придбав завод будівельних матеріалів в Херсонській області.

Компанія ArcelorMittal купила Бериславський завод будівельних матеріалів. Сума угоди не вказується. Підприємство забезпечуватиме постачання вапняку для ВАТ "АрселорМіттал Кривий ріг".

"Ця угода дозволить ВАТ "АрселорМіттал Кривий ріг" стати більше самодостатньою в плані забезпечення вапняком, оскільки придбаний завод забезпечить близько чверті наших потреб в цій сировині", - відмітив виконуючий віце-президент ArcelorMittal Арно Пупар-Лафарж.

"Arcelor Mittal Кривою ріг є найбільшим виробником сталевого прокату в Україні, спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки. Основними ринками збуту є регіони Близького Сходу, Європи, Африки, Алжиру, ЄС і Східної Європи.

Нагадаємо також, що ArcelorMittal є одним з головних претендентів на придбання українського металургійного гіганта "Запоріжсталь".

Читайте також:

ArcelorMittal придбає London Mining Brasil

Українські металургійні заводи об’єднаються під контролем Росії

На "Запоріжсталь" претендують три металургійні гіганти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: