Армія на розпродажі майна може заробити близько 9 млрд гривень

В Міноборони заявили, що Кабміном поставлено завдання: отримати від реалізації надмірного майна армії 4,5 млрд грн. Але це можливо тільки у тому випадку, якщо будуть прийняті законодавчі зміни, які дозволять реалізовувати разом з армійським майном землю під об'єктами.

Глава департаменту реалізації надмірного майна Міноборони Олександр Черпицький вважає, що армії треба терміново продавати майно разом із землею, інакше держава зможе отримати лише близько 1 млрд гривень.

"Сьогодні ми маємо 367 звільнених містечок. В перелік нерухомого майна, що належить продати, включені 412. За попередніми експертними оцінками, продаж вищезгаданого майна може принести міністерству від 6 млрд до 9 млрд грн. Але цю суму ми зможемо отримати за умови, що майно продаватиметься разом із землею. Інакше виручка може бути лише на рівні 1 млрд гривень", - припускає він.

"Цього року Кабміном поставлено завдання: отримати від реалізації надмірного майна армії 4,5 млрд грн. Але це можливо тільки у тому випадку, якщо будуть прийняті законодавчі зміни, які дозволять реалізовувати разом з армійським майном землю під об'єктами нерухомості. Проект закону вже готовий", - повідомив Черпицький.

"За станом на 10 вересня ми отримали 191,5 млн гривень за продаж рухомого майна. У тому числі з квітня, коли прийшла наша команда, від реалізації техніки до держбюджету поступило 140 млн грн. Хто говорить, що для армії це неважливо, подивитеся бюджет", - відмітив чиновник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що міністр оборони Михайло Єжель підписав розпорядження про відчуження майна держпідприємства Міноборони "Балаклавського судномеханічного заводу "Металіст" в Криму без будь-якої компенсації.

Читайте також:

Міністр оборони віддав задарма землі в Криму вартістю 10 мільйонів доларів

У вересні очікуються звільнення п'ятьох міністрів-регіоналів

РНБО знову розгляне діяльність опального міністра оборони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: