Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Амбітну ціль планують реалізувати за один рік.

Українські військовослужбовці за контрактом будуть забезпечені житлом протягом року. Про це заявив міністр оборони Степан Полторак.

"Сьогодні ми прийняли кінцеве рішення, як виконувати програму забезпечення військовослужбовців за контрактом житлом. Практично всі будинки, які сьогодні представлені верховному головнокомандувачу, будуть збудовані у бойових частинах, підрозділах, тобто в пунктах постійної дислокації. За два роки плануємо збудувати житло нового типу для понад 22 тисяч контрактників", - повідомив у Facebook глава оборонного відомства.

За його словами, також будуються військові містечка на полігоні "Широкий лан" (на 6 тис. чоловік), у місцях дислокації бойових частин у Черкаському та Гвардійському (по 2,5 тисячі) та в інших місцях. Це дозволить вирішити питання розміщення особового складу, який виходить із району проведення АТО. "Там буде побудована інфраструктура для забезпечення якісного відновлення, навчання й відпочинку. В інших навчальних центрах і на полігонах, де будуть проходити навчання, ми плануємо встановити сучасні палатки, які також були сьогодні представлені главі держави. В них комфортно та зручно відпочивати й готуватися до занять", - наголосив Полторак.

ВідеоКвартирне питання: що варто знати про оренду житла в Україні

Радник глави держави Юрій Бірюков уточнив, що за рік планується будівництво 200 гуртожитків для контрактників, і назвав це "жорсткуватим викликом". "А почалося все це три місяці тому, коли на засіданні РНБО президент України озвучив рішення про виділення 1 мільярду гривень, котрі були вкрадені Януковичем, а потім знайдені та повернуті до бюджету, на будівництво житла для військових", - розповів він. "Свої для своїх, намагаємося зробити краще", - додав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції