Артилеристи з передової перемогли штабних офіцерів у виснажливій "війні" за гроші

Належні бійцям передової виплати таки мають бути здійснені.

Запорізькі артилеристи після чотирьох місяців битв за належну їм "бойову тисячу" виграють фінансову війну в чиновників. У штабах відмовляли приймати документи, доскіпаючись ледь не до кожної коми, але тепер наказ на виплату майже 2,5 млн гривень уже лежить у частині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Артилеристи 55-ї бригади прикривали вихід бойових побратимів із оточення в Іловайську, тримали під Волновахою контроль над дорогою між Донецьком і Маріуполем, у січні 2015 р. підтримували вогнем захисників Донецького аеропорту. Спали по дві години на добу, перетягали тонни заліза, а за висновками Генштабу потім виявилося, що артилеристів там узагалі не було.

Свою присутність довелося доводити доказами: фотографіями та відеозйомкою. Потім – долати претензії штабістів щодо неправильно заповнених журналів бойових дій. Офіцерам довелося здійснити з півсотні поїздок між Києвом, Краматорськом, Дніпропетровськом та Запоріжжям, аби нарешті документально довести присутність бійців на передовій.

Остання фаза – отримати належні виплати. Керівники звітують: гроші 29 лютого виплачені. Журналістам у фінвідділі кажуть, що вже перерахували все на картки військових. Однак ті кажуть, що в них на рахунках досі нулі.

Військові кажуть, що обіцяні кожному близько 20 тисяч грн. зайвими для родин точно не будуть. Однак справа навіть не в грошах, а в бажанні змусити тилових офіцерів дотримувати слова.

"Основний інтерес – не гроші, а створення системи, яка працює", - кажуть бійці.

Як повідомлялося раніше, від влучної роботи українських артилеристів у багато чому залежить міць оборонних рубежів. Особливо це стосується захисту тих об'єктів, атакувати які напряму ворог не наважується.

Кореспондент ТСН Ольга Максимова

Запорізькі артилеристи виграють фінансову війну

Чотири місяці - після вогневих дуелей у полях - бійці третьої та четвертої батареї воювали вже за гарантовані їм бойові тисячі. Кажуть, у секторі штабу приймати документи у роботу відмовлялись ледь не через кожну кому. Нині - наказ на виплату майже двох з половиною мільйонів гривень - лежить у частині. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: