Астрологи спрогнозували курс долара та розповіли, коли українці почнуть багатіти

Зірки пророчать українцям важкий рік.

Цього року Україна переживала значні економічні труднощі. Вийти зі скрутного фінансового положення нам допомагали іноземні партнери, надаючи кредити та реструктуризуючи борги.  Курс гривні, який шалено скакав на початку року вдалося стабілізувати, проте останнім часом він знову влаштував гойдалки.

Водночас астрологи розповіли ТСН.ua, що українцям ще недовго лишилося зубожіти. Адже цього року будуть запущені процеси, завдяки яким за рік Україна вийде на новий рівень матеріального статку.

Наталя Нестеренко
Астролог Наталя Нестеренко:

- Політична нестабільність і політична криза, звичайно ж, будуть негативно впливати на економічні перспективи. У січні, травні та жовтні-листопаді 2016 року ймовірні проблеми у всьому, що стосується фінансових питань, торгівлі, фінансових відносин з іншими країнами. При цьому, у квітні-травні може йтися про важливі перспективи економічної допомоги, які опиняться під загрозою. Разом з тим, сприятливі можливості в цих напрямках представляться у другій половині січня-лютого, у другій половині травня-червня.

Через політичну кризу може бути дестабілізований курс національної валюти. Періоди найбільш різких коливань курсу припадають на березень, травень і серпень.

Що стосується кредитів, то спірні ситуації, що стосуються виконання Україною зобов'язань за кредитами, і їхні негативні наслідки будуть актуальні в період з кінця лютого по квітень, в жовтні-листопаді. У вирішенні цих питань можливі певні труднощі.

Тим не менш, незважаючи на всі проблеми, а так само на те, що з другої половини 2016 року допомога Україні може бути зменшена, а відносини з країнами донорами ускладнені жорсткістю умов співробітництва (особливо наприкінці літа та восени), економічної катастрофи не станеться. З другої половини 2016 року можуть покращитися умови для зовнішньої торгівлі, а до кінця року ситуація може більш-менш стабілізуватися.

Астролог Влад Росс
УНІАН
Астролог Влад Росс:

- Курс гривні буде дуже нестабільним, він буде коливатися, але більше 28-29 грн за долар не виросте. Тобто психологічну межу, як було цього року, курс не перетне. Найскладніша ситуація буде в період затемнення - у лютому-березні. Потім буде спостерігатися стабілізація, і з другої половини року, з липня-серпня, можна категорично стверджувати, що курс гривні падати більше не буде на найближчі роки. В цілому коридор курсу складатиме приблизно 26-29 грн за долар.

При цьому рівень життя українців падатиме весь 2016 рік. Тільки у 2017 році ми зітхнемо з полегшенням і в Україні відбудеться економічне зростання. Хоча можливо, що невелике економічне зростання буде спостерігатися ще у самому кінці 2016 року.

Ситуація з боргами була найнебезпечнішою у 2015 році, в лютому-березні, коли долар коштував ледь не 40 грн. Але більше такого не станеться. І навіть якщо ми не віддамо гроші Росії, дефолту у нас все одно не буде.

Астролог Людмила Халанська
ТСН.ua
Астролог Людмила Халанська:

- З економічної точки зору в України цього року набагато краще становище. Є явні аспекти з приводу того, що Україна отримає матеріальний добробут вже цього року. Але населення відчує його лише у наступному році.

У 2017 році для народу буде просто прекрасний час. Не знаю, як вони цього доб'ються, але саме у 2017 році люди відчують на собі це покращення. Поки ж це тільки рухи у самій державі. До народу в цьому році ще не дійдуть всі ці позитивні дії, спрямовані на поліпшення матеріального стану країни.

Дії із залучення інвестицій у країну і з проведення реформ почнуться в травні. Хоча основні реформи відбуватимуться все ж таки у 2017-18 роках. Суспільство ще ментально не дозріло до них.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: