Austrian Airlines продала свою долю в МАУ

Австрійська компанія, яка володіла 22,5% пакетом акцій МАУ не побажала розкривати причини продажу.

Зі складу акціонерів найбільшого українського авіаперевізника "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) вийшла авіакомпанія Austrian Airlines (AA), пише "КоммерсантЪ-Україна" в статті "МАУ перехватили на лету".

Про продаж частки в авіакомпанії МАУ вчора повідомив прес-секретар Austrian Airlines AG Майкл Браун: "Ми продали акції МАУ, що були у нас, проте розкривати деталі операції ми не уповноважені".

До цих пір 61,6% акцій МАУ належали Фонду держмайна, 22,5% - австрійської UIA Beteiligungsgesellschaft mbH, 9,9% - Європейському банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), 6% - Capital Investment Project. Джерело, близьке до операції, уточнило, що компанія продала не акції МАУ, а самого акціонера - компанію UIA.

"Міжнародні авіалінії України" - найбільша українська авіакомпанія за обсягом перевезень, заснована в 1992 р. У 2009 р. перевезла 1,56 млн осіб (-6% до 2008 р.), її дохід склав 2,2 млрд грн (+15,79% до 2008 р.), операційний прибуток - 40 млн грн (-51,8%), чистий прибуток - 7,9 млн грн. Флот МАУ складається з 19 середньо-магістральних лайнерів Boeing 737-300 -400, -500, -800.

За інформацією джерела, знайомого з деталями операції, новим власником UIA стали структури, близькі до засновника і колишнього акціонера авіакомпанії "АероСвіт" Арону Майбергу: "Він купив UIA незабаром після покупки 6% у МАУ".

Читайте також:

Три українські авіакомпанії об'єднуються в альянс

Трьом українським авіакомпаніям дозволили польоти до ЄС

Суд призупинив приватизацію держпакета акцій "АероСвіту"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: