Аваков просить про депресію

Харківська ОДА має намір просити Міністерство економіки про надання райцентру області місту Первомайський статусу депресивної території.

Харківська обласна державна адміністрація має намір просити Міністерство економіки про надання райцентру області місту Первомайський статусу депресивної території.

Про це сказано в розпорядженні голови облдержадміністрації Арсена Авакова.

Арсен Аваков
gbgalsgallery.com
Губернатор Харківщини Арсен Аваков констатує проблеми у Первомайському
Як зазначається в документі, аналіз діяльності державного підприємства "Хімпром", що є містоутворюючим для міста Первомайський, свідчить про вкрай незадовільний стан підприємства протягом останніх років.

Нестабільна збиткова робота, нагромадження боргів перед бюджетом, Пенсійним фондом, за енергоносії й з виплати заробітної плати призвели до зупинки підприємства.

"Моніторинг показників розвитку міста Первомайський підтверджує критичний соціально-економічний стан і як наслідок - зростання соціальної напруги серед населення міста", - сказано в розпорядженні.

З метою подолання кризового стану в місті Первомайський і створення правових, економічних і організаційних підстав для вживання заходів зі стимулювання розвитку території Аваков доручив Головному управлінню економіки облдержадміністрації разом з галузевими управліннями в місячний строк підготувати висновок щодо наявності в місті Первомайський показників розвитку, за якими території визначаються як депресивні, і до 1 жовтня направити матеріали в Мінекономіки для вирішення питання про надання території міста Первомайський статусу депресивної.

Як повідомляло агентство, державне підприємство "Хімпром" (Первомайський, Харківська область) вивело зі свого складу теплоелектроцентраль підприємства в самостійну юридичну особу, що перебуває в державній власності.

16 серпня прем'єр-міністр Віктор Янукович доручив міністрові промислової політики Анатолію Головку до 10 вересня підготувати умови приватизації первомайського "Хімпрому".

Харківська облдержадміністрація має намір завершити створення нової енергетичної системи Первомайського в 2009 році.

24 травня 2005 року суд розпочав процедуру банкрутства "Хімпрому".

Первомайський "Хімпром" спеціалізується на виробництві рідкого хлору, хлорного вапна, полівінілхлоридних смол, пестицидів і каустичної соди.

"Хімпром" є містоутворюючим підприємством для Первомайського.

У місті Первомайський проживають 31,7 тис. чоловік, його площа становить 30,8 кв. км.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: