Авіакомпанії світу втратили через кризу 6 млрд доларів

Авіакомпанії відзначили "подальше погіршення" показників в другому кварталі.

Авіакомпанії світу продовжують зазнавати збитки, не дивлячись на ознаки відновлення світової економіки, повідомила Міжнародна асоціація авіатранспорту (IATA) 1 вересня.

Чисті втрати сектора продовжували зростати в другому кварталі 2009 року, досягнувши як мінімум 6 млрд доларів за перше півріччя, говориться в заяві IATA.

Асоціація відзначила "подальше погіршення" показників компаній в другому кварталі.

"Цього року втрати у розмірі 2 млрд доларів за другий квартал слідують за 4 млрд доларів втрат в першому кварталі", - повідомила IATA.

Раніше IATA прогнозувала, що авіалінії втратять 9 млрд доларів за весь 2009 рік після 8,5 млрд доларів втрат в 2008 році.

Нагадаємо, більше 40 українських авіаперевізників, зокрема "АероСвіт", потрапили до міжнародного переліку авіакомпаній, яким з 2012 року можуть бути заборонені польоти на території Євросоюзу через введення нових екологічних норм.

Всього у переліку, опублікованому "Офіційною газетою Європейського Союзу", - близько 4 тисяч авіакомпаній та виробників літаків з усіх континентів, у тому найбільші авіаперевізники Європи, США, Росії. У списку є такі гіганти як Lufthansa, Alitalia, KLM, Emirates, US Airways, United.

Читайте також:

Українським авіакомпаніям загрожує заборона на польоти в ЄС

Авіакомпанії заплатять штраф за змову

Українці почали масово економити на польотах

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: