Авіапроми Росії та України розпочали об'єднання

"Антонов" купив 50% російської "ОАК", в результаті чого буде створено спiльне росiйсько-українське пiдприємство "ОАК-Антонов".

ВАТ "Об'єднана авiабудiвна корпорацiя" i державний авiабудiвний концерн "Антонов" у четвер у Москвi уклали договiр купiвлi-продажу 50% частки в статутному капiталi ТОВ "Керуюча компанiя "ОАК-Цивiльнi лiтаки", на базi якої пiсля проходження необхiдних корпоративних процедур буде створено спiльне росiйсько-українське пiдприємство "ОАК-Антонов".

Документ пiдписали президент ВАТ ОАК Михайло Погосян i генеральний директор ДАК "Антонов" Василь Бєлiнський.

Погосян, висловив упевненiсть, що спiвпраця авiапрому Росiї та України розвиватиметься на паритетнiй та взаємовигiднiй основi.

"Створення росiйсько-українського пiдприємства дасть змогу створити майданчик, що консолiдуватиме промисловi ресурси двох країн для ефективнiшої реалiзацiї спiльних проектiв у сферi авiабудування", - цитує прес-служба президента ОАК.

ДАК "Антонов" i ОАК уклали угоди учасникiв СП пiд час Сьомого засiдання комiтету з економiчного спiвробiтництва українсько-росiйської мiждержавної комiсiї за участю прем'єр-мiнiстрiв країн, що вiдбулося в жовтнi 2010 року в Києвi.

Згiдно з оприлюдненими ранiше сторонами даними, СП, що створюється на паритетних умовах, забезпечить координацiю української та росiйської сторiн зi спiльними програмами авiапрому, а також займеться питаннями маркетингу i пiсляпродажного обслуговування лiтакiв.

СП також займатиметься виробленням пропозицiй щодо подальшої iнтеграцiї авiапромiв РФ та України в майбутньому пiсля завершення корпоратизацiї авiапрому України.

Наразi створення спiльної структури, яка за своїми функцiями виконуватиме функцiї керуючої компанiї, про передачу будь-яких матерiальних активiв до статутного капiталу не йдеться.

У створений рiшенням уряду України у 2008 роцi ДАК "Антонов" входять ДП "Антонов", фiлiя ДП - "Серiйний завод "Антонов", ДП "410-й завод цивiльної авiацiї", Харкiвське державне авiацiйне виробниче пiдприємство.

Читайте також:

Уряд виставить завод "Антонов" на продаж

Росія домовилася з Україною будувати разом літаки

Росія спростувала заяву про ненадійність українських літаків

"Антонов" не дозволяє Росії ремонтувати "Руслани"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: