Австрійський банк рухається на схід

Raiffeisen International пояснив намір емітувати нові акції на суму 1,2 мільярда євро на випадок купівлі активів у Східній Європі.

Австрійський банк Raiffeisen International пояснив намір емітувати нові акції на суму 1,2 мільярда євро (1,7 мільярда дол.) прагненням володіти підручними грошовими коштами на випадок появи привабливих активів у Східній Європі та колишньому СРСР.

Аналітики вважають, що потенційними цілями для поглинання з боку Raiffeisen є казахські "Цеснабанк" і банк "Каспійський".

Головний акціонер Raiffeisen Zentralbank (RZB) підпишеться приблизно на половину нового випуску акцій, надавши інвесторам 600 мільйонів євро.

"Додатковий капітал забезпечить міцну фінансову базу для нашого очікуваного органічного зростання", - мовиться у заяві глави банку Герберта Степіча.

"До того ж ми отримаємо необхідний запас, який дозволить нам швидко відреагувати на появу можливостей на ринку, - повідомляє Степіч. - Можу сказати, що ми заповнюємо наші баки так, щоб високоефективний мотор міг продовжити працювати на високих обертах".

Банк Raiffeisen, який є третім за величиною у Східній Європі кредитором після UniCredit і австрійського Erste Bank, веде свою діяльність у країнах колишнього СРСР і на Балканах.

Степіч повідомив, що банк розглядає можливість придбань у Росії, Казахстані та Вірменії, проте відмовився назвати можливі об’єкти купівель.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: