Названі офіційні власники "Промінвестбанку" (відео, оновлено)

Австрійський холдинг Slav AG придбав 68% акцій "Промінвестбанку".

Австрійський холдинг Slav AG, який пов'язують з народними депутатами від ПР Сергієм і Андрієм Клюєвими, офіційно оголошений власником 68% акцій "Промінвестбанку".

Як повідомив на прес-конференції керівник тимчасової адміністрації НБУ в "Промінвестбанку" Володимир Кротюк, 34% акцій ПІБ належатимуть чотирьом юридичним особам, які входять до складу холдингу – ТОВ "Синергіяфінанс", ТОВ "Сигнус", ТОВ "Пріорітет-Буд" та інвестиційній компанії "Бровари-Інвест".

Промінвестбанк
УНІАН
Ще 34% акцій знаходитимуться в управлінні фізичної особи, яка входить до складу правління Slav AG . Кінцевими бенефіціарами Slav AG, за даними Кротюка, є дві фізособи - громадяни України.

За його словами, нові власники "Промінвестбанку" повинні, починаючи з 11 листопада, провести збільшення УФ банку на 900 млн. грн.. шляхом допемісії акцій. Викуп акцій передбачається здійснити шляхом закритого розміщення серед нових акціонерів банку за номінальною вартістю 10 грн. за акцію. Таким чином статутний фонд ПІБ збільшиться до 1,1 млрд. грн.., відзначив Кротюк.

Нові власники "Промінвестбанку" також взяли на себе зобов'язання до 5 грудня залучити в банк 3,6 млрд. грн.. у вигляді довгострокових депозитів або субординованого боргу. Ці заходи затверджені як план фінансового оздоровлення банку.

"Якщо розміщення акцій до зазначеного терміну не відбудеться, то банк буде рекапіталізований шляхом викупу акцій державою", - сказав голова тимчасової адміністрації НБУ.

Нагадаємо, про продаж ПІБ стало відомо ще минулого тижня, але тимчасова адміністрація НБУ не повідомляла офіційно, хто став новим власником банку. Сума операції не розголошується. Але, за словами одного з претендентів на придбання "Промінвестбанку", брати Клюєви отримали пакет акцій ПІБу "майже безкоштовно".

За даними Нацбанку, на 1 липня 2008 р. "Промінвестбанк" серед 178 банків посідав 6-е місце за активами (27,539 млрд. грн..) зі статутним капіталом 200,175 млн. грн.., власним капіталом 2,8 млрд. грн.., зобов'язаннями 21,876 млрд. грн.., зокрема кошти фізичних осіб склали 11,989 млрд. грн.. (4-е місце), юридичних – 10,564 млрд. грн.. (3-тє місце).

Нагадаємо, 20 жовтня РНБО відмовилася від націоналізації "Промінвестбанку". Націоналізація банку розглядалася як один з варіантів оздоровлення його критичного фінансового стану. Іншим варіантом був продаж стратегічному інвестору.

Кротюк також спростував інформацію про наявність серед акціонерів банку президента російської інвестиційно-фінансової групи "Інтелінкс" Дмитра Клюєва.


ВідеоКротюк про нових власників

ВідеоАвстрійський холдинг Slav AG придбав 68% акцій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: