Авторка "Капітошки" відсудила понад півмільйона гривень у виробників тістечок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Одеські підприємці незаконно використали назву мультфільму для своїх виробів.

Український сценарист і дитяча письменниця Наталія Гузєєва відсудила в одеських виробників хлібобулочної продукції півмільйона гривень за порушення авторського права під час використання назви та створеного нею персонажа мультфільму "Капітошка".

Про це повідомили у прес-службі Київського районного суду Одеси.

"На етикетці їхніх кондитерських виробів (тістечок) була відтворена назва "Картошка-Капітошка з кокосовою стружкою" та "Картошка-Капітошка обсипана". Вказана продукція реалізовувалась в місцевій мережі магазинів", - йдеться у повідомленні суду.

Як зазначається, Гузєєва звернулась до суду з позовною заявою через неправомірне використання назви літературного твору одеськими підприємцями протягом січня-травня 2016 року.

"Суд встановив, що 1979 року позивач створила літературний твір під назвою "Капітошка" та отримала авторські немайнові та виключні майнові права на нього. Розглянувши справу, суд повністю задовольнив позовні вимоги. З відповідачів стягнули компенсацію за порушення авторських прав на загальну суму більш як півмільйона гривень", - наголосили у суді.

Зазначимо, наразі ухвала не набрала законної сили.

Нагадаємо, раніше АМКУ оштрафував "Київхліб" за подібність упаковки з продукцією "Рошена". Штраф становить 219 тисяч гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції