"АвтоВАЗ" звільняє 27 600 людей

"Керівництво "АвтоВАЗу" зуміло значно знизити цифру персоналу, який збиралися звільнити.

Керівництво "АвтоВАЗу" домовилося з профспілкою про зниження чисельності персоналу компанії на 27 600 людей, включаючи 5 000 співробітників, наказ по яких був підписаний у вересні, повідомив автогігант.

"Сьогодні на "АвтоВАЗі" працює 102 000 людей. Такий колектив не може забезпечити ефективність і самоокупність виробництва, тому досягнута домовленість про зниження чисельності персоналу на 27 600 чоловік", - йдеться в повідомленні.

"Керівництво "АвтоВАЗу" зуміло значно знизити цифру, що спочатку обговорювалася, персоналу, який збиралися звільнити, в кількості 36 000 чоловік".

"АвтоВАЗ" має намір скоротити 13 000 пенсіонерів, близько 5 500 працівників передпенсійного віку, 9 100 співробітників працездатного віку, говориться в повідомленні.

Крім того, завод повідомив, що його антикризова програма передбачає виробництво 500 000 автомобілів на рік.

"Підприємство працює в одну зміну, потужності завантажені на 65%".

До початку 2012 близько 6000 з 26,7 тисячі звільнених знову будуть затребувані на "АвтоВАЗі" для роботи на новій лінії, проект якої прийнятий "АвтоВАЗ" спільно з компанією Renault.

До цього людям будуть запропоновані тимчасові робочі місця в Тольятті, робота на будівництві об'єктів особливої економічної зони, проект якої обговорюється в уряді РФ і перенавчання строком до 5-6 місяців з виплатою стипендії. У подальшому від 3000 до 5000 осіб планується зайняти на підприємствах особливої економічної зони.

Читайте також:

"АвтоВАЗ" зупинив виробництво

Президент "АвтоВАЗу" пішов у відставку

Класичний "Мерседес Гульвінг" відродиться як електрокар

Двоє італійців перетворили Maserati на човен

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: