"АвтоВАЗ" продасть для утилізації 100 тисяч автомобілів

"АвтоВАЗ" продасть 100 тисяч старих авто в рамках програми утилізації. Це половина від усієї кількості російських машин, відправлених в утіль.

Найбільший російський автовиробник ВАТ "АвтоВАЗ" розраховує продати близько 100 тисяч автомобілів в рамках реалізації програми утилізації старих машин.

Про це повідомив віце-президент з маркетингу й продажів компанії Максим Нагайцев.

"Ми плануємо дуже амбітно взяти половину, тобто продати близько 100 тисяч автомобілів за програмою утилізації. Всього у цій програмі закладена реалізація 200 тисяч автомобілів російських автовиробників", - сказав він на брифінгу за підсумками зустрічі з дилерами автозаводу.

У той же час, чіткого прогнозу продажів немає. "АвтоВАЗ" намагається в даний час реалізувати систему попередніх замовлень, яка допоможе виявити попит за даною програмою, зазначив Нагайцев.

За словами Нангайцева, попередні заявки показують, що попит покупців схиляється в бік недорогих ВАЗівських моделей.

З 8 березня по 1 листопада цього року в Росії пройде експеримент зі стимулювання продажів нових легкових машин за рахунок утилізації старих, в рамках якого кожен росіянин, здавши в утиль машину старше десяти років, зможе отримати в автодилера знижку в 50 тисяч рублів на вироблене у РФ нове авто.

Уряд РФ виділив на експеримент, покликаний підтримати  вітчизняний автопром, котрий постраждав від кризи, більше 11 мільярдів рублів.

Нагадаємо, що минулого року АвтоВАЗу було виділено 25 млрд рублів державної допомоги. Наприкінці року російський автогігант знову звернувся до уряду за підтримкою. Тоді прем'єр-міністр Росії Володимир Путін закликав акціонерів підприємства, зокрема французький альянс Renault-Nissan взяти активнішу участь у долі заводу.

У листопаді було підписано угоду про реструктуризацію підприємства та виділення йому ще 50 млрд рублів держдопомоги, а також 300 млн євро у вигляді технологій від Renault-Nissan.

Читайте також:

"АвтоВАЗ" пропонують продати за один долар

У Парижі затверджений план з порятунку "АвтоВАЗу"

Збитки "АвтоВАЗу" досягли рекордних розмірів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: