"АвтоВАЗ" пропонують продати за один долар

Засновник великого дилерського холдингу та депутат Держдуми вважає, що "АвтоВАЗ" має бути проданий французькому Renault за символічну суму.

Російський автогігант АвтоВАЗ має бути проданий французькому автовиробнику Renault за один долар.

Так вважає засновник великого дилерського холдингу "Рольф" і депутат Держдуми Сергій Петров.

На думку Петрова, прихід іноземних інвесторів необов'язково приведе до реформування російської автомобільної промисловості.

"Того, хто робить "Лади", потрібно продати Renault за 1 долар. Такий продаж буде благословенням. Старі заводи в НДР продавалися за одну марку - чому заводи в Росії мають коштувати мільярди?", - вважає засновник "Рольфа".

Між тим, він зазначає, що прихід іноземних інвесторів необов'язково приведе до реформування російського автопрому.

"Якщо Renault, що володіє блокуючим пакетом, отримає 100% АвтоВАЗу, вона вступить в протиріччя з профспілкою, який насправді контролюється державою і може знищити компанію. У нас немає інститутів, які можуть забезпечити виживання найбільш конкурентоспроможних (компаній)", - сказав Петров.

Нагадаємо, що минулого року АвтоВАЗу було виділено 25 млрд рублів державної допомоги. Наприкінці року російський автогігант знову звернувся до уряду за підтримкою. Тоді прем'єр-міністр Росії Володимир Путін закликав акціонерів підприємства, зокрема французький альянс Renault-Nissan взяти активнішу участь у долі заводу.

У листопаді було підписано угоду про реструктуризацію підприємства та виділення йому ще 50 млрд рублів держдопомоги, а також 300 млн євро у вигляді технологій від Renault-Nissan.

Читайте також:

Українці найчастіше купують ВАЗи та Hyundai

"АвтоВАЗ" перепрофілюють на утилізацію автомобільного брухту

У Парижі затверджений план з порятунку "АвтоВАЗу"

"АвтоВАЗ" припиняє випуск легендарних "п'ятірок" і "сімок"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: