"АвтоВАЗ" зупинив виробництво

До осені на Волзькому автозаводі призупинене виробництво. Весь серпень стоятиме конвеєр і СП "GM-АвтоВАЗ".

автоваз
Lenta.ru
Конвеєри "АвтоВАЗу" зупиняються
Волжський автозавод зупиняє виробництво автомобілів до 31 серпня.

Таке рішення ухвалене керівництвом компанії з метою приведення обсягів виробництва у відповідність з попитом на ринку і необхідністю скорочення витрат за умови збереження робочих місць.

За словами виконавчого віце-президента "АвтоВАЗу" Ігоря Комарова, до кінця року планується випустити 332 тисячі автомобілів замість запланованих раніше 475 тисяч, про які говорив президент "АвтоВАЗу" Борис Альошин ще в травні.

Минулого року в Тольятті випустили рекордні 801,6 тисячі автомобілів. Таким чином, в нинішньому році виробництво скоротиться в 2,4 рази або на 58,6%. За підсумками першого півріччя "АвтоВАЗ" випустив 139 404 автомобілі, що на 63,7% менше, ніж роком раніше. Продажі автомобілів Lada в Росії за шість місяців 2009 року склали 179 870 одиниць - це на 44% нижче за показник за аналогічний період минулого року.

Крім того, спільне підприємство "GM-АвтоВАЗ" припиняє виробництво автомобілів Chevrolet NIVA на весь серпень.

"Зупинка конвеєра пов'язана зі зміною виробничого графіка ВАТ "АвтоВАЗ". Компенсація за час простою для працівників здійснюватиметься відповідно до Трудового кодексу РФ у розмірі двох третин від середньої заробітної платні", - повідомили у прес-службі підприємства, додавши, що для персоналу, що виконує планові види робіт і здійснює управлінські функції, оплата здійснюватиметься за фактично відпрацьований час.

За даними прес-служби, з 1 вересня конвеєр спільного підприємства працюватиме п'ять днів на тиждень в однозмінному восьмигодинному режимі, який діє на підприємстві з лютого цього року.

"GM-AвтоВАЗ" - спільне підприємство, створене в 2001 році компаніями General Motors і "АвтоВАЗ", випускає повнопривідні автомобілі Chevrolet Niva. У 2008 році СП скоротило продажі Chevrolet Niva в порівнянні з 2007 роком на 2,38% - до 53,3 тисяч одиниць.

Читайте також:

Класичний "Мерседес Гульвінг" відродиться як електрокар

Двоє італійців перетворили Maserati на човен

Український Lanos стане авто №1 в Росії

АвтоВАЗ розробляє найдешевший автомобіль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: