Азаров: 2010 – найважчий рік за часи незалежності

Голова уряду зазначив, що бюджет характеризувався порожньою казною, відмовою інвесторів і безпрецедентними боргами і відмовою кредиторів.

Уряд затвердив план виконання бюджету за 2010 рік і найближчим часом відзвітує про це в парламенті. Про це заявив на засіданні уряду прем'єр Микола Азаров.

"Можу констатувати, що в фінансовому плані це був найважчий рік за всі 20 років незалежності. Я знаю, що говорю, оскільки брав участь у складанні і виконанні 17 державних бюджетів", - сказав він.

За словами Азарова, бюджет минулого року характеризувався абсолютно порожньою казною, відмовою інвесторів і безпрецедентними боргами і відмовою кредиторів, в першу чергу МВФ, далі мати справу з Україною.

"Вже у квітні ми повинні були за боргами виплатити суму більшу, ніж доходи бюджету за місяць. Російський газ коштував так дорого, що хімія і металургія зупинялися. Європейські країни, які зіткнулися з подібними проблемами, не змогли їх вирішити без значної допомоги ЄС", - сказав прем'єр.

Разом із тим, за словами Азарова, Україні "шляхом ухвалення нестандартних рішень" вдалося впоратися з ситуацією.

"Нам вдалося прийняти бюджет і навести порядок в країні", - зазначив він.

"Детальний звіт буде у Верховній раді, але попередні відомості, які я навів, дають зрозуміти, що уряд впорався з вкрай непростим завданням в умовах дуже обмежених ресурсів", - додав Азаров.

Читайте також:

Азаров запланував увести Україну до світових лідерів ІТ-індустрії

Уряд поетапно підвищуватиме тарифи впродовж 2011 року

Уряд оприлюднив план перебудови України

ВідеоАзаров: 2010 – найважчий рік за часи незалежності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: