Азаров: 4,5 мільйона українців не платять до Пенсійного фонду

Микола Азаров пожалівся, що не може зробити пенсію гідною, бо 4,5 млн українців не відраховують кошти зі своїх зарплат до Пенсійного фонду.

На сьогоднішній день 4,5 мільйона українців не відраховують кошти зі своїх зарплат до Пенсійного фонду. Про це на прес-конференції повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"4,5 мільйона українців не платять ніяких відрахувань зі своїх зарплат до Пенсійного фонду. Як тоді підвищити пенсію, зробити її гідною, якщо 4,5 мільйона активних громадян країни, які заробляють на життя і повинні були б відраховувати зі своїх заробітків на утримання пенсіонерів , інвалідів, не роблять цього? " - підкреслив глава уряду.

Азаров також визнав, що вважає недостатнім рівень зарплат, пенсійного та соціального забезпечення в бюджетній сфері.

"Ми не вважаємо той рівень пенсійного та соціального забезпечення, а також рівень заробітних плат в бюджетній сфері достатньою, проте ми не можемо йти шляхом друкування грошей", - сказав Азаров.

Прем'єр відзначив, що в міру того, як буде розвиватися економіка, уряд буде підвищувати рівень соціального забезпечення, оскільки вважає соціальну сферу пріоритетною у своїй діяльності.

За його словами, середня зарплата по Україні становить 2,4 тисячі гривень, при цьому він упевнений, що ні в одному регіоні вона не нижче 1,9 тисячі гривень.

"Ніде її немає нижче, скажімо, 1900 гривень", - зазначив Азаров.

При цьому він додав, що в Києві рівень середньої зарплати значно вище, а в західних областях - трохи нижче.

Нагадаємо, у вересні, за даними Державного комітету статистики, середня заробітна плата підвищилася в порівнянні з серпнем на 3%, або на 69 гривень до 2349 гривень на місяць.

Найвищий рівень зарплат зареєстрований у Києві, де середня зарплата склала 3487 гривень, найнижчий - у Тернопільській області, де вона склала 1685 гривень на місяць.

Читайте також:

Азаров скоротив пенсії жертвам нацистів

Пенсії в Україні підвищать на 7 гривень

Азаров відмовився підвищувати пенсійний вік

ВідеоАзаров: 4,5 мільйона українців не платять до Пенсійного фонду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: