Азаров готовий продавати підприємства за одну гривню

У Кабміні шукають "цікавих" інвесторів, які готові реально вкладати гроші в модернізацію, в оновлення виробництва та створення нових робочих місць.

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що готовий продавати підприємства "цікавим" інвесторам, які реально вкладатимуть гроші в модернізацію виробництва, за одну гривню.

"Якщо підприємство для цікавого інвестора, який готовий вкласти і вкладе реально, виходячи з його інвестиційного зобов'язання, в модернізацію, в оновлення виробництва, у створення нових робочих місць, сотні мільйонів, і іншого, крім цього інвестора немає і близько... то я за те, щоб цьому інвестору продати за одну гривню це підприємство", - заявив Азаров.

"Ми маємо справу зовсім з іншим. Коли формально начебто провели все правильно, а в результаті зникає безліч заводів", - зазначив прем'єр.

При цьому він наголосив, що приватизація не повинна вирішувати фіскальні завдання наповнення бюджету.

Нагадаємо, однієї з останніх гучних приватизаційних справ став продаж "Луганськтепловозу". 15 червня "Брянський машинобудівний завод" придбав 76,001% акцій ВАТ "Холдингова компанія "Луганськтепловоз" за 410 млн грн. Але в уряді не виключили, що на аукціоні була змова компаній, які брали участь в конкурсі, адже до стартової ціни, за словами віце-прем'єра Андрія Клюєва, "ніхто нічого додатково не дав".

Невдовзі Кабмін також має намір продати 92,79% акцій найбільшої телекомунікаційної компанії "Укртелеком". За них Фонд держмайна планує виручити 10 мільярдів гривень.

Читайте також:

Тимошенко: за "тіньову приватизацію" Україна не отримала від РФ ні копійки

Скандальний завод "Луганськтепловоз" знову придбали росіяни

Янукович вимагає продати українські підприємства за 5 років

За чотири роки Україна продасть майна на 100 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: