Азаров готується до легалізації азартних ігор

Урядом планується врегулювати питання оподаткування азартних ігор шляхом розробки проекту відповідного закону.

Міністерство фінансів в першому кварталі 2011 року за дорученням прем'єр-міністра Миколи Азарова підготує зміни до Податкового кодексу щодо впровадження збору за проведення азартних ігор.

Відповідний наказ № 12 "Про затвердження змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік" від 14 січня оприлюднено на веб-сайті Мінфіну.

Згідно з документом, планується врегулювати питання оподаткування азартних ігор шляхом розробки проекту закону "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо збору за впровадження діяльності у сфері азартних ігор", який міністерство підготує у першому кварталі 2011 року.

Як повідомлялося, наприкінці 2010 року Верховна рада розширила повноваження міліції у боротьбі з незаконним гральним бізнесом шляхом внесення змін до деяких законодавчих актів щодо дотримання законодавства про заборону грального бізнесу в Україні.

Закон надає органам міліції право здійснювати перевірки фізичних і юридичних осіб та подавати відповідні акти разом з позовами до суду щодо застосування фінансових санкцій, передбачених законодавством за організацію і проведення азартних ігор.

Читайте також:

Влада дозволить собі проводити азартні ігри

Азаров хоче заборонити букмекерів

Ігроманія лікується препаратами від алкоголізму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: