Азаров хоче, щоб через 7 років Україна повністю годувала себе сама

Для цього, на думку Азарова, потрібні не колосальні кошти, а правильні організаційні рішення.

 Україна протягом 3-7 років повинна сама себе забезпечити продовольством, заявив прем`єр-міністр Микола Азаров сьогодні, 1 березня, у ході робочої поїздки по науково-дослідних інститутах у галузі агропромислового комплексу.

"Мене цікавить: яким чином зробити досягнення окремих колективів надбанням усієї країни… Всім абсолютно зрозуміло й очевидно, що за рік ніяких радикальних змін не зробиш, але цілеспрямована, планомірна робота за 3-5, можливо 7 років, дозволить вирішити безліч серйозних завдань. Перш за все, забезпечення України власними продуктами харчування", - сказав Азаров.

За його словами, це стосується, перш за все, збільшення обсягів виробництва зернових, м`яса, молока. На думку Азарова, для цього потрібні не колосальні кошти, а правильні організаційні рішення.

У той же час, коментуючи ситуацію з дефіцитом гречки, глава уряду гарантував гарантував, що в Україну не поставлятиметься гречка, від якої відмовилася Росія.

"Гарантія, звичайно, така є. Вона стовідсоткова. Все, що не потрапило в Росію, не потрапить і в Україну", - сказав Азаров.

Він також зазначив, що доручив перевірити цю інформацію. Водночас Азаров підкреслив, що дефіцит гречки в Україні створено лобістськими групами.

"У нашому, так званому ринковому господарстві, існують певні лобістські угрупування, які за гроші можуть поширювати абсолютно будь-яку інформацію, працюючи зі своїми конкурентами, борючись зі своїми конкурентами. Ці ж сили створюють ажіотаж на споживчому ринку, який приводить до зростання цін, до дефіциту", - підкреслив прем`єр-міністр.

Читайте також:

Азаров вважає, що іноземні інвестори повертаються в Україну

Азаров: скрізь є дешеве борошно, населення ментально відстало

Ціни на продукти харчування в Україні зрівнялися зі світовими

ВідеоАзаров хоче, щоб через 7 років Україна повністю годувала себе сама

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: