Азаров і Путін у Москві розпочали переговори "життя чи смерті"

Азаров вимагатиме подорожчання вартості транзиту російського газу, якщо Москва не дасть Києву нові газові знижки.

У Москві проходить зустріч прем'єр-міністрів Росії та України - Володимира Путіна і Миколи Азарова - у форматі "один на один". Зустріч, яку в українському парламенті вже охрестили "питанням життя чи смерті", присвячена перегляду цін на газ.

За зустріччю "один на один"послідують переговори у вузькому та розширеному складі.

На порядку денному - енергетична співпраця, зокрема, питання про ціну на російський газ і його транзит територією України та торгово-економічні відносини двох країн.

Нагадаємо, що в понеділок, 6 червня, глава "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що Росія не має наміру міняти формулу утворення ціни на газ для України і прив'язувати її до інших видів енергоносіїв

У свою чергу, Микола Азаров заявив, що під час своєї поїздки до Мосвки підніматиме питання зміни вартості транзиту російського газу українською територією.

"Раз у нас виросла ціна на газ, давайте компенсуйте нам ставки транзиту", - заявив український прем'єр.

Варто також відзначити, що транзит природного газу по території України в країни Європи і СНД в січні-травні 2011 року збільшився на 15,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року - до 50,365 мільярда кубометрів.

Як повідомлялося, ціна імпортного природного газу, що постачається російським "Газпромом" "Нафтогазу України" у другому кварталі збільшилася до 295,6 доларів за тисячу кубометрів. У третьому кварталі вона виросте до 350 дол. і в четвертому - 400 дол. за тисячу "кубів".

Читайте також:

Янукович дав Азарову настанову, про що говорити з Путіним

Росія не пішла на поступки Україні: газ подорожчає до 500 доларів

Азаров офіційно попросив Росію знизити ціну газу до 240 доларів

ВідеоАзаров і Путін у Москві розпочали переговори "життя чи смерті"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: