Азаров назвав політичним рішення британського суду про кредит РФ для України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політик-утікач заявив, що Росії нема чого сподіватися на "справедливість" у Лондоні.

Рішення англійського суду повернути на повторний розгляд справу щодо 3-мільярдного доларового кредиту РФ для України в часи Віктора Януковича руйнує віру в неупередженість Феміди у Великій Британії. Так вважає колишній прем’єр-міністр Микола Азаров, який нині переховується у Росії.

"Коли я готував цю угоду, то вірив в неупередженість англійського суду, але зараз бачу, як багато політики привноситься в їх рішення", - заявив він. Азаров переконує, що кредит РФ не був хабарем Януковичу за відмову від угоди про асоціацію з ЄС. Крім того, політику-втікачу не сподобалося, що Україна "в апеляції посилалася на речі, що ніякого відношення до боргу не мають: Крим, Донбас і так далі".

ВідеоУ суді щодо справи Януковича допитають Азарова

Про це заявив головуючий суддя. Крім того, наступного тижня в суді мають заслухати свідчення і екс-міністра оборони Лебєдєва, екс-начальника служби безпеки Януковича Кобзаря та екс-командувача внутрішніх військ Шуляка. Таким чином, суд задовольнив клопотання захисту президента-втікача.

У суді щодо справи Януковича допитають Азарова

Вердикт Феміди Азаров розцінив, як політичний. "Таке рішення можна пояснити тільки тиском англійського уряду на Високий суд", - сказав він. При цьому політик заявив, що лондонське рішення не врятує українську економіку. "Але українському народу краще від цього не стане. Країна неухильно продовжить котитися до дефолту", - заявив Азаров.

Як повідомлялося, апеляційний суд Англії ухвалив апеляцію України на рішення Високого суду Лондона у справі українських боргів за єврооблігаціями на суму в три мільярди доларів. Таким чином, Високий суд Лондона буде змушений повернутись до розгляду цієї справи, відтермінувавши остаточний термін повернення Україною цих боргів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції