Азаров не хоче чіпати Кіпр: з офшорами треба розбиратися комплексно

Азаров заявив, що йти шляхом якихось односторонніх дій та денонсуватиме угоду з Кіпром уряд не буде, "хто б там що не казав".

 Україна в односторонньому порядку не денонсуватиме угоду з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров на брифінгу після відкриття автомобільного руху на Жулянському шляхопроводі в Києві.

"Відносини з європейською країною, членом ЄС мають бути європейські. А це означає, що ми зараз прискоримо наші переговори, шукатимемо взаємоприйнятний вихід, і ми цей вихід знайдемо. Ми не збираємося ні з Кіпром, ні з будь-якою іншою країною розмовляти мовою погроз, ультиматумів. Це не в нашому дусі, і не в нашому стилі", - відзначив Азаров.

Нагадаємо, на початку грудня віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив про необхідність денонсації угоди з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування. За його словами, це необхідно зробити, щоб перекрити канали втрат бюджету через офшори.

Азаров заявив, що йти шляхом якихось односторонніх дій уряд не буде, "хто б там що не казав".

За словами Азарова, проблему з офшорами слід вирішувати в комплексі.

"Якщо говорити в цілому про офшори, то у нас у світі існує, мабуть, більше 50 офшорів, зокрема в таких країнах, як Великобританія. Тому штучне притягнення уваги до однієї сторони ніби відволікає нашу увагу від загальної проблеми взаємодії та економічних зв`язків з офшорами", - сказав прем'єр.

Угода між урядом СРСР і урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна була підписана 29 жовтня 1982 року.

Переговори з Кіпром про зміну цієї угоди Україна веде з 1997 року.

Читайте також:

Україна увійшла у список найбільш привабливих для офшорів країн

Тігіпко вирішив перекрити відтік українських грошей на Кіпр

Офшор Фірташа купив 90% концерну "Стірол"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: