Азаров не хоче грошей від МВФ

Регіонал виступає проти другого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду на умовах, закріплених у меморандумі про економічну і фінансову політику.

Про це він сьогодні заявив журналістам.

За його словами, МВФ веде переговори з Партією регіонів, як з потенційними представниками влади.

"Ми їх попереджаємо, що якщо ми прийдемо до влади, то ми змінимо ці умови. Нам надано тільки перший транш, 4,5 млрд. дол., який ми бездарно вже розтратили. Ви хочете, щоб ми взяли на себе відповідальність за це, якщо прийдемо до влади – ніколи не братимемо такої відповідальності", - сказав він.

Він стверджує, що "наступний транш нам дадуть тільки тоді і тільки за тих умов, якщо виконані маяки, цифрові параметри, закладені в меморандумі. А це означає – відпустити курс, заморозити всі соціальні витрати, обмежити кредитування економіки тощо. Ми їм кажемо, що на таких умовах ми не братимемо другий транш".

Азаров також пообіцяв, що Партія регіонів у разі приходу до влади збереже валютний резерв, і на базі валютного резерву і валютних надходжень з експорту забезпечить стабільність гривні.

"Меморандум уряду, Національного банку і Міжнародного валютного фонду ніколи не може бути національним антикризовим проектом", - зазначає депутат.

Як повідомляв ТСН.ua, Міжнародний валютний фонд 6 листопада прийняв рішення про надання Україні дворічного кредиту stand-by на суму близько 16,4 млрд. дол.

Відсоткова ставка за кредитом становить 3,75%, термін погашення кредиту - 5 років.

У листопаді МВФ виділив Україні перший транш кредиту на суму 4,5 млрд. доларів. Кошти призначені для стабілізації ситуації у фінансовій системі України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: