Кабмін обіцяє нові правила оподаткування з 2011 року

В новому кодексі буде передбачено "лібералізацію податкової системи та "канікули" для малого бізнесу".

Новий Податковий кодекс, який розробив уряд Віктора Януковича ще в 2006-2007 року, набуде чинності 1 січня 2011 року, заявив прем'єр-мiнiстр України Микола Азаров.

"Він (кодекс) є. Зараз триває робота над, скажімо так, новою редакцією. У чому полягає ця редакція? У тому, що змінилися економiчнi умови. Якщо в 2007 році Україна перебувала на стадiї пiдйому, економiчного зростання, то нинi, природно, стагнацiя i рецесiя. Тому кодекс має мiстити механiзми, якi сприяли б виходу країни з кризи i прискоренню економiчного зростання", - повiдомив Азаров.

Головне, що має бути в кодексi, за словами Азарова - основи подальшої лiбералiзацiї податкової системи, створення сприятливих умов для бiзнесу, а також податковi канiкули для малого бiзнесу та "цiла низка iнших моментiв, що стимулюють середнiй бiзнес, малий бізнес".

Нагадаємо, в кінці минулого року Кабмін Юлії Тимошенко затвердив концепцію податкової реформи, яка повинна дозволити в 2010-2018 рр. відмовитися від податкових пільг і поліпшити адміністрування податків.

Читайте також:

Кабмін затвердив концепцію податкової реформи

Україна 145-та у світі за простотою ведення бізнесу

Тимошенко назвала принципи Податкового кодексу
 

ВідеоКабмін обіцяє нові правила оподаткування з 2011 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: