Уряд очікує на "непрості" переговори з МВФ

Глава уряду зазначив, що МВФ наполягає на жорстких підходах до бюджетної політики, а українське керівництво має інше бачення.

Наступний раунд переговорів з Міжнародним валютним фондом (МВФ) буде непростим. Про це під час засідання Кабінету міністрів України заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Наступний раунд переговорів з МВФ буде дуже непростим ... МВФ наполягає на жорстких підходах до бюджетно-фіскальної політики. З іншого боку, у нас є своє бачення. Наприклад, проблема приведення тарифів за тепло, енергоносії до рівня ринкових цін. Ми доводимо, що поточного року немає сенсу одноманітно і різко підвищувати тарифи. Ми наполягаємо на поетапній зміні тарифів протягом цього року", - сказав Азаров.

Раніше, 4 лютого віце-прем'єр України Сергій Тігіпко повідомив, що уряд України не очікує затримки виділення своїм ключовим кредитором Міжнародним валютним фондом запланованого на березень чергового траншу кредиту stand-by і сподівається, що парламент у наступному місяці схвалить перші закони щодо пенсійної реформи.

Крім того, відповідальний за економічні питання перший віце-прем'єр Андрій Клюєв сказав, що уряд сподівається уникнути ще одного підвищення цін на газ для населення на 50%, яке передбачено у програмі співробітництва із МВФ.

Нагадаємо, місія МВФ приїхала до України 1 лютого для зустрічей з владою і проведення переговорів щодо другого перегляду програми співпраці України і МВФ. Візит триватиме до 11 лютого.

1 лютого керівник місії МВФ Танос Арванітіс відзначив успіх України у виконанні показників, передбачених програмою stand-by.

Читайте також:

Азаров визнав, що доведеться підвищувати тарифи

МВФ задоволений встановленням фінансової стабільності в Україні

Уряд каже, що Україна не готова звітувати МВФ

ВідеоУряд очікує на "непрості" переговори з МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: