Азаров переділив бюджет: курорти ДУСі отримали 5 млн гривень

Крім того, Верховній раді передається 53,521 млн гривень, у тому числі за бюджетною програмою "здійснення законотворчої діяльності" - 53,085 млн гривень.

Кабінет міністрів переспрямував бюджетне фінансування на суму 645,618 млн гривень з програми "державні капітальні витрати" на інші цілі.

Відповідне рішення закріплене урядовою постановою №597 від 19 липня, оприлюдненою на веб-сайті Кабміну.

Згідно з документом, зокрема, Верховній раді передається 53,521 млн гривень, у тому числі за бюджетною програмою "здійснення законотворчої діяльності" - 53,085 млн гривень.

Крім того, Державному управлінню справами (ДУС) передається 4,909 млн гривень, в тому числі за бюджетною програмою "фінансова підтримка санаторно-курортних закладів ДУС" - 4,524 млн гривень, з них 4 млн гривень - на проектування і спорудження будівлі для розміщення служби комендатури на території будинку відпочинку "Конча-Заспа" та закупівлю обладнання для потреб будинку.

Державній судовій адміністрації передається 11,681 млн гривень, Міністерству внутрішніх справ - 2,008 млн гривень, Міністерству оборони - 936 тис. гривень, Національному агентству з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу - 7 млн гривень.

Міністерству освіти і науки передається 124,978 млн гривень, у тому числі для реалізації програми із забезпечення підручниками студентів - 90 млн гривень, для фінансової підтримки пропаганди України за кордоном - 1,286 млн гривень і на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, які проживають у сільській місцевості, - 33 млн гривень.

Міністерству праці та соціальної політики передається 85,5 млн гривень, Міністерству промислової політики - 1,874 млн гривень (за програмою забезпечення життєдіяльності Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд).

Міністерству регіонального розвитку та будівництва передається 140,4 млн гривень для програми забезпечення житлом інвалідів I групи Великої Вітчизняної війни.

Державному комітету у справах національностей та релігій передається 5,682 млн гривень за бюджетною програмою розселення і облаштування депортованих кримських татар і осіб інших національностей, які були депортовані з території України.

НАК "Украгролізинг" передається 200 млн гривень для збільшення статутного капіталу цієї компанії для закупівлі технічних засобів для агропромислового комплексу з наступною передачею їх на умовах фінансового лізингу.

Як повідомлялося, у липні вступив в силу закон №2461-VI про секвестр, згідно з яким дефіцит державного бюджету на 2010 рік скорочується до 4,99% ВВП з 5,3% ВВП.

Читайте також:

Заборгованість по внесках в Пенсійний фонд сягнула 4,6 млрд гривень

Міністрам заборонили купувати нові авто, меблі й техніку

"Нафтогаз" на третину скоротив платежі до бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: