Азаров переведе Україну в режим максимальної економії

Глава уряду не заперечує, що бюджет на 2010 рік досить складний для виконання і має підстави для критики.

Прем’єр-міністр Микола Азаров пообіцяв максимальне скорочення витрат державного бюджету на 2010 рік. Про це він заявив, виступаючи на сесії загальних зборів НАН України.

Азаров зазначив, що бюджет, який було ухвалено в Україні на 2010 рік, досить складний для виконання і має підстави для критики.

"Бюджет дуже важкий, і не просто важкий - бюджет дуже важкий. Після тієї вакханалії, що була минулого року, коли дефіцит бюджету був близько 16% або навіть більше 16%, ми його звели до 5% - у три рази. Представляєте, в три рази зменшили дефіцит бюджету", - наголосив прем’єр.

"Можна критикувати цей бюджет як завгодно. І я б перший його розбив, перебуваючи в опозиції, в пух і прах. Тому що він не виділяє необхідних ресурсів на те, на це, на п’яте-десяте. Але він не може виділяти, тому що для нас на першому місці стоїть завдання підйому економіки. І тому ми максимально скоротили всі витрати, які можна було скоротити, і далі скорочуватимемо. І сконцентрували ресурси на вирішальних, на наш погляд, напрямах", - додав він.

Як повідомлялося, 27 квітня Верховна рада одним голосуванням – в першому читанні і в цілому – ухвалила державний бюджет на 2010 рік.

Читайте також:

Азаров обіцяє 5 разів підняти зарплати

Дефіцит держбюджету у 2009 році перевищив 16%

Опозиція спрогнозувала обвал гривні та різке зростання цін

Янукович підписав держбюджет на 2010 рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: