Азаров підготував "революційний" закон для будівельників

Серед переваг нового закону голова уряду назвав становлення граничного терміну оформлення дозволу на будівництво не більше 30 діб.

Кабінет міністрів підготував "революційний" законопроект, спрямований на стимулювання розвитку будівельної галузі.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду у середу.

"Уряд схвалив надзвичайно важливий принциповий для розвитку країни проект регулювання будівельної діяльності. Цей законопроект - продукт спільної роботи уряду із представниками будівельної галузі. Це - реальний приклад того, як технологічно можна створювати законодавчі акти в діалозі з реальним сектором, авторитетними фахівцями, експертами", - сказав він.

"На першій нараді з розвитку будівельної галузі ми визначили проблеми, які гальмують відновлення будівництва. Далі над цим законопроектом працювали фахівці міністерств і відомств, експерти, представники будівельників. Ми визначили, як розв'язати проблеми, які накопичилися, як створити каталізатори для відновлення будівництва", - розповів Азаров.

На другій нараді, поінформував він, ці напрацювання були обговорені, уточнені і схвалені представниками будівельної індустрії.

"В результаті ми отримали, без перебільшення, революційний закон. Так, встановлюється граничний термін оформлення дозволу на будівництво не більше 30 діб. Це у порівнянні з тим, що сьогодні отримання дозволу може тривати до 2 років, дійсно революція", - підкреслив прем'єр.

"Запроваджений принцип "єдиного вікна" для отримання дозволу на будівництво. Це порівняно з тим, що на сьогодні потрібно зібрати понад сто погоджень різноманітних організацій. Отже, в цілому у чотири рази зменшилася кількість дозвільних процедур та щонайменше у сім разів - час на отримання дозвільних документів", - наголосив він.

Читайте також:

Янукович пообіцяв житло по 400 доларів за метр

Квартири в Києві подешевшали в два рази

Депутати обклали нерухомість податком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: