Азаров пішов на мирову угоду з Vanco

Кабінет міністрів погодився на мирову угоду з компанією Vanco Prykerchenska Ltd.

Міністр юстиції Олександр Лавринович повідомив, що Кабінет міністрів затвердив мирову угоду з компанією Vanco Prykerchenska Ltd.

"Вже затверджено... На минулому або позаминулому засіданні",- сказав він.

За словами міністра, мирова угода має ще пройти затвердження в Арбітражному суді Торгової палати Стокгольма, але при цьому уряд поки не направляв угоду в арбітраж.

Нагадаємо, 19 жовтня 2007 року між Кабміном і компанією Vanco International (Бермудські острови) було підписано угоду про розподіл продукції на Прикерченській ділянці шельфу Чорного моря.

Vanco International передала всі права і зобов'язання Vanco Prykerchenska (Віргінські острови). Це стало основною причиною розриву з боку Кабміну Юлії Тимошенко угоди і початку міжнародного розгляду, позивачем у якому виступила Vanco Prykerchenska.

Vanco International є 100%-ою дочірньою компанією Vanco Energy Company (США).

Vanco Energy володіє тільки 25% Vanco Prykerchenska, іншими власниками виступають: корпорація ДТЕК (Донецьк), інвестиційна компанія Integrum Technologies Ltd (Австрія), а також компанія Shadowlight Investments Ltd російського бізнесмена Євгенія Новицького на паритетних засадах.

Читайте також:

Vanco вимагає від України 100 мільйонів доларів

Vanco припинила судовий процес і почала переговори з Україною

Уряд не хоче платити Vanco

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: