Азаров подарує кожній області по дві вільні економічні зони

Експерти впевнені, що подібні ініціативи розроблялися не зважаючи на регіональну специфіку України.

Законопроектом про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік, підготовленим Кабінетом міністрів, передбачається створення в кожній області по два індустріальних парка.

Про це під час круглого столу "Програма уряду Миколи Азарова: профанація або план виходу з кризи?" заявила Євгенія Ахтирко, аналітик дослідницької компанії Gainsfort Research.

"Передбачається, що у кожного такого парку буде і своя митниця. По суті, це ті ж вільні економічні зони, але під іншою вивіскою" - відзначила експерт.

За словами Ахтирко, така ініціатива уряду абсолютно не зважає на регіональну специфіку України.

"Викликає здивування, чому в кожній області буде саме по два індустріальних парка. Адже області різні за масштабами, за напрямами економічної діяльності. Важко зрозуміти також економічних ефект від такої ініціативи - в попередню діяльність індустріальних парків важко назвати успішними" - заявила вона.

Нагадаємо, минулого тижня Верховна рада прийняла в першому читанні проект закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік.

У 2005 році уряд Юлії Тимошенко ліквідовував діяльність в Україні вільних економічних зон і територій пріоритетного розвитку. Микола Азаров вже заявляв про готовність його Кабміну відродити діяльність ВЕЗ.

Як повідомлялося, Верховна рада 15 квітня у першому читанні прийняла розроблену урядом державну програму економічного і соціального розвитку на 2010 рік.

Читайте також:

Уряд затвердив бюджетну декларацію на 2011 рік

Рада підтримала урядову програму розвитку України на 2010 рік

Уряд Азарова пообіцяв не повертати "РосУкрЕнерго" на ринок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: