Азаров: податкові надходження зросли вдвічі

Азаров заявляє про дворазове збільшення податкових надходжень до держбюджету в червні порівняно з аналогічним періодом 2006 року.

Перший віце-прем'єр, міністр фінансів Микола Азаров заявляє про дворазове збільшення податкових надходжень до держбюджету в червні порівняно з аналогічним періодом 2006 року.

З початку року, зі слів Азарова, надходження до держбюджету від збору податків збільшилися на 37% порівняно з першим півріччям 2006 року до 28 млрд. гривень. "Це відповідає тим темпам зростання економіки, які ми спостерігаємо цього року", - зазначив він.

Голова Державної податкової адміністрації Анатолій Брезвін зазначив, що за 6 місяців нинішнього року його відомство регулярно виконувало поставлені планові завдання зі збирання податкових платежів.Як повідомляє агентство Українські новини, наприкінці червня нинішнього року Камін поновив робочу групу з питань забезпечення податкових й інших надходжень до державного бюджету.

Групу очолив перший віце-прем'єр-міністр, міністр фінансів Микола Азаров, а його заступником став голова Державної податкової адміністрації Анатолій Брезвін.

Подібна група працювала на чолі з Азаровим у попередньому уряді Януковича в 2003-2004 роках.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: