Азаров похвалився австрійцям ростом ВВП

Голова уряду повідомив, що почали роботу понад 250 великих інвестиційних проектів, виросли внутрішній товарообіг та купівельна спроможність населення.

Зростання ВВП за дев'ять місяців 2010 року склало 5% проти 15% падіння 2009 року.

Про це прем'єр-міністр Микола Азаров заявив в понеділок, 8 листопада, виступаючи на сьомому засіданні Віденського економічного форуму.

Азаров повідомив, що почали роботу понад 250 великих інвестиційних проектів, виросли внутрішній товарообіг та купівельна спроможність населення.

"У рамках підготовки до Євро-2012, уже побудовано два стадіони і ще два, з готовністю на 2/3, будуть завершені 2011 року, проводиться реконструкція чотирьох аеропортів, в 2010 році буде здано близько тисячі кілометрів доріг", - зазначив Азавров.

Нагадаємо, 5 листопада Азаров розповідав МВФ, що за результатами жовтня зафіксований приріст промислового виробництва більш ніж 11,5%, приріст ВВП відбувається у закладених до бюджету параметрах, рівень інфляції у жовтні становить 0,5%.

Крім того, у банківській системі України зафіксований значний приріст депозитів: на 1-2 мільярди щотижня.

Як повідомлялося, раніше Держкомстат заявив, що валовий внутрішній продукт у фактичних цінах за II квартал 2010 року склав 262,4 млрд гривень.

У порівнянні з другим кварталом 2009 року зростання ВВП склало 5,9%.

Читайте також:

Держкомстат запевняє, що економіка зросла на 5,9%

НБУ не бачить скорочення іноземних інвестицій

Держкомстат запевняє, що економіка зросла на 5,9%

До липня 2011 року Україна повинна виплатити боргів на 42 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: