Азаров похвалився, що козирі у газових переговорах у нього в руках

Азаров вкотре розкритикував Тимошенко, яка легковажно підписала газову угоду і похвалився, що має час і козирі для того, щоб знизити ціну на газ.

В України з'явилися козирі для переговорів з Росією з питання ціни на газ.

Про це заявив прем'єр Микола Азаров в ефірі "Великої політики".

Він в черговий раз назвав невигідною газову угоду, укладену в січні 2009 року: "За цією угодою в України є хоч якісь права? Її могла підписати тільки людина, яка взагалі не віддавала собі звіт в тому, що вона підписує".

За словами прем'єра, Україна буде домагатися перегляду газової угоди: "Ми будемо наполегливо працювати з Росією, не затиснуті в тимчасовому інтервалі, не затиснуті ніякими умовами".

За словами Азарова, в України "абсолютно надійна фінансово-економічна ситуація".

"Економіка почала виходити з кризи, у нас абсолютно надійна фінансово-економічна ситуація, економіка почала виходити з кризи, у нас є ресурс часу і в нас з'явилися козирі для переговорів з Москвою", - заявив він.

Коментуючи заяву заступника глави Держдуми РФ, президента Російського газового товариства Валерія Язєва про те, що Росія не розглядає можливості зміни формули ціни на газ, Азаров сказав: "Пана Язєва ми поважаємо, але ми з ним переговори не ведемо. Ми наполегливо розмовляємо з керівництвом Росії".

Нагадаємо, Російська Федерація не планує переглядати встановлену формулу ціни на газ для України. Про це заявив заступник голови Державної Думи РФ, президент "Російського газового товариства" Валерій Язєв.

"Що стосується формули ціни на газ ... і мови бути не може. У нас, в 2009 році, на 11 років було підписано угоду щодо ціни на газ. З точки зору Росії, "Газпрому", умови справедливі і вони реалізуються."

Газпром "розуміє непросту економічну ситуацію в цілому по Європі і в Україні ... І пізніше були домовленості на 100 доларів зменшити тисячу кубометрів газу", - підкреслив Язєв.

У той же час він заявив, що у разі об'єднання НАК "Нафтогаз" і "Газпрому", українці платитимуть за споживання природного газу за такими цінами, як і росіяни.

Читайте також:

Росія назвала ціну на газ для України у 2011 році

Росія не знизить для України ціну на газ

В обмін на злиття "Газпром" пропонує Києву проблемні родовища на Ямалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: