Азаров похвалився, що продукти в Україні дешевші, ніж у сусідів

"Якщо порівнювати нас з сусідами - ми не допустимо такого серйозного зростання цін, яке було у наших сусідів".

Уряд України доклав усі зусилля, щоб ціни на продовольство на сьогодні були нижчі, ніж в сусідніх державах, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

Глава уряду підкреслив, що на темі зростання цін на сьогодні багато спекуляцій. Проте, якщо порівнювати цінову ситуацію на основні продукти харчування з сусідніми державами, то, як відмітив Азаров, в Україні ціни нижчі: "Якщо порівнювати нас з сусідами - ми не допустимо такого серйозного зростання цін, яке було у наших сусідів", передає ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр-міністр пояснив, що для забезпечення продовольчої безпеки уряд прийняв ряд рішень, серед яких будівництво оптових ринків і овочесховищ, розвиток логістики, збільшення посівних площ і виробництва зернових культур і тому подібне.

Нагадаємо, уряд України зв'язує незначне, за його оцінками, зростання цін на продукти харчування, зокрема на продукти переробки зернових (борошно, хліб і тд.), з введенням в жовтні 2010 р квотування експорту зерна в країні.

Нагадаємо, що у тотальному подорожчанні продуктів харчування нинішня влада звинувачує опозицію. Так, за словами члена парламентської фракції Партії регіонів Ірини Горіної, цінові спекуляції на ринку продуктів були створені торговими мережами, власниками яких є представники опозиції.

Як повідомлялося, за минулий місяць плодоовочева "інфляція" в Україні склала 13%, або, іншими словами, у березні український споживач змушений був заплатити на 13% більше за той же набір основних овочів і фруктів, що і в лютому.

Якщо ж порівняти ціни в березні цього року і в березні 2010 року, то зараз споживач переплачує вже 43%.

Читайте також:

Овочі та фрукти подорожчали за рік на 43%

Регіонали звинуватили опозицію в подорожчанні продуктів

Азаров не вірить, що українські продукти дорожчі за європейські

В Україні овочі ставлять нові цінові рекорди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: