Азаров пообіцяв обігнати Путіна і наздогнати Європу за рівнем життя

Азаров висловив впевненість, що ми "обженемо Росію і наздоженемо Європу". Головне - кинути виклик російському керівництву.

Прем'єр-міністр Микола Азаров розраховує обігнати Росію та наздогнати Європу за рівнем соціальних стандартів. Про це він сказав на прес-конференції в Києві.

"У нас є така мрія, щоб наші люди жили краще. А що, хіба це погана мрія? Давайте ми будемо змагатися з російським керівництвом, хто кого обжене в частині соціальних стандартів. Я розраховую, що ми виграємо", - заявив Азаров.

При цьому він додав, що Україна має всі передумови для того, щоб обігнати Росію за рівнем соцстандартів. "У нас країна компактніша, у нас дуже гарна база. Україна колись була найбільш розвиненою республікою Радянського Союзу, вона взагалі-то і залишилася, ще не все розгубили", - сказав він.

На думку прем'єра, для втілення тих можливостей, які має Україна, необхідно лише грамотне керування. "Я думаю, що ми обженемо (Росію) і наздоженемо Європу", - додав Азаров.

Прем'єр зазначив, що необхідний час і правильний настрой людей на те, що попереду непроста робота. "Скатертин-самобранок у нас не буде. Порожніх обіцянок у нас теж не буде", - сказав Азаров. При цьому він запевнив, що всі обіцянки, що дав уряд, будуть виконані.

Нагадаємо, що у березні при розробці проекту державного бюджету на 2010 рік Азаров доручив Міністерству фінансів урахувати поетапне підвищення соціальних стандартів.

Читайте також:

Янукович заявив про повільний вихід України з кризи

Азаров оцінив роботу свого уряду на "трійку"

Азаров: жити стало краще, жити стало веселіше

ВідеоАзаров пообіцяв обігнати Путіна за рівнем життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: