Азаров пообіцяв прийняти бюджет за новими правилами

Прем'єр-міністр пообіцяв прийняти бюджет не пізніше листопада і вже на базі нового Податкового кодексу, за котрий проголосують у вересні.

Податковий кодекс буде прийнятий у вересні, а Держбюджет на новій податковій базі - не пізніше листопада.

Про це заявив прем'єр Микола Азаров.

"Є зобов'язання Верховної ради в найкоротші терміни розглянути Податковий кодекс, прийняти його і дати можливість уряду представити бюджет на новій базі", - сказав він.

Прем'єр повідомив, що Податковим кодексом передбачена загальна лібералізація податкового законодавства.

"Давайте подивимося, в якій країні Європи податок на прибуток буде 19%, в якій країні податок на додану вартість буде 19%, а з 2014 року - 16%", - сказав Азаров.

"Ми встановлюємо найнижчі ставки оподаткування і більше того вводимо преференції для цілого ряду галузей народного господарства", - уточнив він.

Прем'єр повідомив, що на десять років уряд має намір звільнити від податку на прибуток всі підприємства, що виробляють товари народного споживання, що працюють в галузі легкої промисловості, а також встановити податкові канікули для малого бізнесу.

Нагадаємо, 3 вересня уряд презентував доопрацьований проект Податковго кодексу

 

Зі слів Азарова, відповідно до нової редакції проекту, фізичні особи з доходами до 10 мінімальних зарплат будуть сплачувати податок на прибуток за ставкою 15%, а з доходами понад 10 мінімальних зарплат - 17%.

Також уряд ініціює ініціює введення податку 5% на доходи, одержувані фізичними особами від розміщення депозитів у банках, при сумі депозиту від 200 тис. гривень.

Крім того, в кодексі уряд ініціює ведення податку на нерухомість 10 гривень/кв. м на рік для приміщень площею від 100 кв. м у містах і від 200 кв. м у сільській місцевості.

Читайте також:

ПР прогнозує жорстке протистояння під час прийняття Податкового кодексу

Уряд залишив єдиний податок для підприємців

Уряд пропонує знизити податок на прибуток до 16%, ПДВ – до 17%

Перед виборами у Податковій очікують "показових відставок"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: