Азаров пообіцяв Росії Чорноморський шельф

"Ми готові запропонувати морський шельф, а також видобуток з інших джерел, наприклад метану з вугільних пластів", - сказав глава українського уряду.

Україна готова запропонувати російським компаніям свій морський шельф для видобутку корисних копалин, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Ми готові запропонувати морський шельф, а також видобуток з інших джерел, наприклад метану з вугільних пластів", - сказав він у вівторок у Києві після зустрічі з прем'єром РФ Володимиром Путіним, говорячи про можливість створення українсько-російських спільних підприємств.

Як повідомлялося, Міненерговугілля вважає, що залучення міжнародних нафтогазових компаній і новітніх технологій є необхідною і пріоритетною умовою розробки великих родовищ вуглеводнів в Україні.

Кабінет міністрів дав згоду на укладення договору про спільну діяльність між Державним акціонерним товариством "Чорноморнафтогаз" і ВАТ "Лукойл" з розвідки і видобування нафти і природного газу на шельфі Чорного моря.

Відповідним розпорядженням КМУ передбачається, що об'єктом спільної діяльності є розробка Одеського, Безіменного і Суботинського родовищ.

Читайте також:

Уряд запрошує іноземців на українські нафтогазові шельфи

"Газпром" і "Нафтогаз" створюють два СП

Азаров знову натякнув Путіну на перегляд газових контрактів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: