Азаров пообіцяв Росії Чорноморський шельф

"Ми готові запропонувати морський шельф, а також видобуток з інших джерел, наприклад метану з вугільних пластів", - сказав глава українського уряду.

Україна готова запропонувати російським компаніям свій морський шельф для видобутку корисних копалин, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Ми готові запропонувати морський шельф, а також видобуток з інших джерел, наприклад метану з вугільних пластів", - сказав він у вівторок у Києві після зустрічі з прем'єром РФ Володимиром Путіним, говорячи про можливість створення українсько-російських спільних підприємств.

Як повідомлялося, Міненерговугілля вважає, що залучення міжнародних нафтогазових компаній і новітніх технологій є необхідною і пріоритетною умовою розробки великих родовищ вуглеводнів в Україні.

Кабінет міністрів дав згоду на укладення договору про спільну діяльність між Державним акціонерним товариством "Чорноморнафтогаз" і ВАТ "Лукойл" з розвідки і видобування нафти і природного газу на шельфі Чорного моря.

Відповідним розпорядженням КМУ передбачається, що об'єктом спільної діяльності є розробка Одеського, Безіменного і Суботинського родовищ.

Читайте також:

Уряд запрошує іноземців на українські нафтогазові шельфи

"Газпром" і "Нафтогаз" створюють два СП

Азаров знову натякнув Путіну на перегляд газових контрактів

ВідеоАзаров пообіцяв Росії Чорноморський шельф

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: