Азаров пообіцяв, що платити податки стане вигідно і престижно

За словами глави уряду, ключовими напрямками податкової реформи є зниження податкового навантаження та стимулювання виробництва.

Прем’єр-міністр Микола Азаров 23 червня під час розширеного засідання Кабміну заявив, що уряд зробить так, що податки в Україні сплачувати буде вигідно і престижно.

"Серед ключових напрямків податкової реформи є зниження податкового навантаження, спрощення адміністративних процедур, стимулювання та модернізація виробництва. Ми зробимо так, що податки сплачувати буде вигідно і престижно", - пообіцяв він.

"Попередня влада дерла три шкури з бізнесу, а зібрані податкові платежі просто розкрадали, тому багато хто просто не бачив сенсу в тому, щоб чесно показувати доходи", - підкреслив глава уряду.

Зазначимо, за оцінками експертів, запропонований урядом Миколи Азарова новий Податковий кодекс суттєво розширює права податківців та ускладнює діяльність дрібних українських підприємців.

Згідно з новим кодексом, податківці отримають право приходити в приватне житло підприємців і здійснювати там перевірки, а також зобов'яжуть усіх суб'єктів підприємницької діяльності придбати касовий апарат.

Проект Податкового кодексу істотно розширює можливості контролюючих органів по перевірці підприємців: податківці дістануть доступ до банківської таємниці, штрафи з підприємств списуватимуть на першу вимогу, а позапланові перевірки можна буде проводити з щонайменшого приводу.

Президент Віктор Янукович 23 червня заявив, що Податковий кодекс вимагає доопрацювання, та доручив уряду Миколи Азарова врахувати зауваження підприємців.

Читайте також:

Янукович доручив Азарову допрацювати Податковий кодекс

Казну поповнять на мільярд за рахунок оподаткування депозитів

Новий Податковий кодекс: вторгнення в квартири і допит свідків

Азаров: жити стало краще, жити стало веселіше

ВідеоАзаров про сплату податків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: