Азаров пообіцяв стабілізацію гривні

Прем'єр-міністр переконаний, що уряд своєю роботою зможе тримати національну валюту на стабільному рівні.

Національна валюта поводитиметься стабільно.

Про це сказав у понеділок, 27 грудня, на прес-конференції для центральних і регіональних засобів масової інформації прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Як поводилася національна валюта? Стабільно. Так вона й поводитиметься, тому що основа стабільності національної валюти - це, перш за все, системна робота НБУ та уряду. І коли попередній прем'єр валив усе на Нацбанк - вона лукавила. Не може бути стабільною валюта в країні, де падає економіка, де держава поводиться як марнотрат", - сказав він.

За його словами, в умовах, коли уряд і НБУ ведуть узгоджену політику й думають про те, що відбувається з валютними резервами, "національній валюті абсолютно нічого не загрожує".

"Для цього є валютні резерви держави, і вони зараз зросли у нас із 24 млрд до 34 млрд дол. Додати треба, безумовно, й валютні резерви самого уряду, а в нас їх ні багато, ні мало, - а ось зараз ще надійде транш (МВФ – ред.) - і буде десь близько 3 млрд дол. Отже, їх можна спокійно додати до валютних резервів НБУ. Тобто, ми вже обігнали докризовий рівень", - сказав він.

Як повідомлялося, Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) на засіданні 22 грудня ухвалила рішення про виділення Україні другого траншу кредиту stand-by обсягом 1 млрд SDR, що становить 1,5 млрд доларів США.

Читайте також:

Азаров не дасть гроші на трасу Формули-1 біля Межигір'я

Азаров заявив, що гроші МВФ Україні поки не потрібні

Янукович визначив курс реформ на 2011 рік

ВідеоАзаров пообіцяв стабілізацію гривні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: