Азаров пообіцяв українцям власний бензин

За словами Азарова, уряд працює над налагодженням виробництва власного бензину та відновлення роботи наших нафтопереробних заводів.

Високі ціни бензин в Україні зумовлені відсутністю конкуренції на ринку. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров в інтерв'ю українським телеканалам. Але скоро в України буде власний бензин.

Азаров відзначив, що в України зараз імпортується бензин за високою ціною і на нього накручується маржа "тому, що немає конкуренції", повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

"Завдання уряду - налагодити виробництво власного бензину, відновити роботу наших нафтопереробних заводів, які, на превеликий жаль, за минулі п'ять років, по суті, зупинилися", - підкреслив він.

При цьому Азаров зазначив, що уряд хоче "утримати ті ціни, які дозволять нашим людям купувати цей товар". "Тут повинна поєднуватися ринкова конкуренція, ринкові умови і державне регулювання в тій частині, в якій це необхідно", - заявив він.

Нагадаємо, з 4 по 11 березня середні по Україні роздрібні ціни на нафтопродукти збільшилися на 3,6-4,1% (в середньому на 3,8%).

Читайте також:

"Нафтогаз" пообіцяв приборкати ціни на бензин

Азаров закриватиме заправки за спекуляцію на бензині

До кінця березня ціни на бензин в Україні перевищать 10 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: