Перейти до змісту
Азаров пообіцяв Україні ще три роки кризи

Азаров пообіцяв Україні ще три роки кризи

Прем'єр у Криму попередив, що ще кілька років українцям буде важко, і пояснив це проблемами з виробництвом та державними боргами.

Прем'єр-міністр Микола Азаров спрогнозував, що Україна вийде з економічної кризи протягом найближчих 2-3 років. Про це глава уряду заявив у Сімферополі на нараді з актуальних питань розвитку Криму.

"2-3 роки ситуація в країні буде важкою. Чому вона буде важкою? Перш за все, тому що ми ще не вийшли з кризи. Ми не вийшли на докризовий рівень виробництва", - пояснив Азаров.

За його даними, Україна зараз виробляє менше, ніж у 2007 році, а її витрати зросли в 1,5 рази. "Як же пов'язати можливість економіки і необхідність державних витрат? Ми мали минулого року дефіцит бюджету 16%. Кожна друга гривня була позикова. Далі ми не могли так жити", - сказав глава уряду.

Крім того, він вважає, що альтернативи підвищенню ціни на газ для населення України не було.

Нагадаємо, напередодні Азаров заявляв, що в Україні склалася така економічна ситуація, що їй не загрожує друга хвиля кризи.

Крім того, прем'єр неодноразово заявляв про необхідність підвищення ціни на газ, але зауважував, що комунальні тарифи в країні поки не підвищилися.

Читайте також:

Азаров: Україні не загрожує друга хвиля кризи

Уряд попередив, що чергова криза вдарить по Україні вдвічі сильніше

НБУ: українська економіка вийшла з рецесії

Відео Азаров пообіцяв Україні ще три роки кризи

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин