Азаров пообіцяв за два роки збільшити зарплати бюджетникам в 1,5 рази

Говорячи про переваги Податкового кодексу в загалом, голова уряду підмітив, що його проект створює сприятливі умови для бізнесу.

Кабмін планує збільшити зарплати бюджетників в 1,5 рази протягом наступних двох років. Про це в ході засідання уряду повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"За рахунок податкової реформи ми розраховуємо протягом наступних двох років в 1,5 рази збільшити заробітну плату бюджетникам", - сказав Азаров.

Говорячи про переваги Податкового кодексу загалом, голова уряду підмітив, що проект Податкового кодексу створює сприятливі умови для бізнесу. "По-перше, ми якісно підвищуємо рівень економічної свободи", - сказав він.

Також він зазначив, що ця податкова реформа дає чітке розуміння правил гри і вичерпний перелік повноважень податкових органів, який не може бути розширений.

Нагадаємо, згідно меморандуму уряду із МВФ, Кабмін України зобов'язався не підвищувати зарплати бюджетникам у держсекторі починаючи з 2011 р. та у середньостроковій перспективі. Документ підписали прем'єр-міністр Микола Азаров, голова НБУ Володимир Стельмах та міністр фінансів Федір Ярошенко.

"Ми рішуче налаштовані обмежити швидке зростання фонду оплати праці у державному секторі у 2011 р. та на середньострокову перспективу", - зазначається в документі.

"У цьому контексті ми утримуватимемося від підвищень заробітної плати у 2011 році понад рівень, якого вимагатиме механізм індексування на інфляцію зарплат держслужбовців", - зазначається в меморандумі.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович на 10-му позачерговому З'їзді суддів заявив, що протягом останніх кількох місяців Україна подолала відставання в економіці, про що свідчить, зокрема, зростання зарплат.

Читайте також:

Янукович бачить дефіцит держбюджету-2010 в 5% ВВП

Янукович зрадів, що в Україні зросли зарплати

Кожен девятий українець є безробітним

ВідеоАзаров пообіцяв за два роки збільшити зарплати бюджетникам в 1,5 рази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: