Азаров пояснив різницю між Україною та Грецією

Азаров заявив, що Україна на межі дефолту, але українська ситуація відрізняється від грецької.

Микола Азаров
УНІАН
Економіка України нині знаходиться у переддефолтному стані.

Про це заявив міністр фінансів "тіньового уряду" Микола Азаров в ефірі телеканалу "Інтер".

"За останні два роки кредитний рейтинг України шість разів знижувався, і ми знаходимося на нижній стадії кредитного рейтингу, тобто на стадії практично дефолту", - сказав він.

"Це означає тільки одне - що ми повинні повільно але вірно з цієї ризикованої зони вибиратися. І першим етапом є прийняття реального бюджету і проведення зваженої економічної політики, що не було характерно для України протягом останніх двох років", - підкреслив Азаров.

Водночас, тіньовий міністр зазначив, що порівняння України і Греції, яка знаходиться у переддефолтному стані, не є доречним.

"Не треба нас порівнювати з Грецією. У нас однакові підходи. Давайте подивимося: у нас середньомісячний дохід жителів Греції і жителів України, і побачимо, що у них середній рівень на порядок вище... У 10 разів дохід нашого громадянина нижче, ніж у Греції", - сказав Азаров.

"І коли в Греції говорять про комплекс заходів щодо зменшення бюджетного дефіциту, по скороченню витрат держави... Ось ви чули, що Греція збирається заморозити зарплати і навіть трохи зменшити, то ми повинні підходити до оздоровлення бюджету з інших позицій і тут для нас головним є пожвавлення економіки", - зазначив він.

За словами Азарова, новий уряд має спрямувати зусилля на пожвавлення економічної активності.

"Всі зусилля уряду нового повинні бути спрямовані на пожвавлення економічної активності. Перш за все - малого і середнього бізнесу, оскільки ця діяльність вимагає найменшого з погляду ресурсів забезпечення", - відзначив він.

Читайте також:

Мінекономіки оцінило падіння ВВП у 15%

В Україні фінансова криза переросла у системну

Нацбанк попросив МВФ не лякати світ Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: