Азаров: при таких зарплатах українці не потягнуть медстраховку

Українцям не вистачить грошей на оплату обов'язкового медичного страхування.

Перехід на страхову медицину повинен проводитися поступово і має бути зумовлений можливістю українців платити страхові внески, заявив прем'єр Микола Азаров.

"Він має бути поступовим... зараз при такому рівні зарплат - чи можливе ще одне нарахування у вигляді страхових платежів"?, - запитав прем'єр. "Ми виходитимемо з того, наскільки наші люди будуть у змозі платити страхові внески", - відмітив прем'єр, передає Сегодня.

За словами глави уряду, одним із основних елементів реформи системи охорони здоров'я в Україні є можливість диференціації зарплат лікарів. Згідно з положеннями проекту реформи, у лікарів з'явиться можливість заробляти залежно від якості тих послуг, які вони надаватимуть пацієнтам.

"Ми досі оплачували койко-місця, робочі місця, а сенс реформи в тому, щоб оплачувати якість", - додав Азаров.

Нагадаємо, що у Мінохорони здоров'я заявили, що страхову медицину в Україні, ймовірно, запровадять з 2012. Кожен працівник сплачуватиме певний відсоток із зарплати до спеціального фонду, який хочуть віддати під контроль держави. Ще частину страховки оплачуватиме роботодавець. Пенсіонерів та дітей страхуватиме держава. Для власників страховок - послуги та фактично всі ліки – будуть безкоштовними.

Читайте також:

Влада введе медичну страховку, аби завадити потокам хабарів

В Україні введуть загальне медичне страхування

Київ займає 16 місце в Україні за якістю медичної допомоги

ВідеоАзаров: при таких зарплатах українці не потягнуть медстраховку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: